تهیه زغال قالبی با دستگاه تولید زغال

تهیه زغال قالبی با دستگاه تولید زغال

ساخت زغال، می تواند کار سخت و پر دردسری باشد. علاوه بر کثیف بودن همیشگی محیط کار، برای نصب دستگاه تولید زغال، به یک فضای مناسب هم نیاز دارید.

اما اگر شما از آن دسته کسانی که است که دنبال یک کار سخت، ولی با پرداختی مناسب هستید، می توانید یک دستگاه تولید زغال تهیه کنید.

کاربرد زغال، چه در مصارف خانگی مانند قلیان و کباب و چه در مصارف صنعتی مانند کاربرد زغال در دیگ های بخار رو به افزایش است و به همین دلیل، تقاضا برای خرید زغال وجود دارد . به همین دلایل، شما می توانید پول خوبی به دست آورید.

 

اما زغال قالبی چیست؟ زغال قالبی، یک قالب به هم فشرده از خاکستر زغال، خاکستر چوب و یا بیومس است که می توان با کمک یک دستگاه تولید زغال، از زغال قالبی به دست آمده در دیگ های بخار استفاده کرد. برای ساختن زغال قالبی، باید مقداری مواد چسبنده به دستگاه تولید زغال اضافه کرد، زیرا به خودی خود، نمی توان از این مواد، زغال قالبی تولید کرد. به همین دلیل، مواد چسبنده به دستگاه تولید زغال افزوده می شود تا تحت فشار، بتوان از آن مخلوط، زغال قالبی به دست آورد.

مواد اولیه تولید زغال قالبی توسط دستگاه تولید زغال، معمولا شامل این موارد می شود.

۱- سوخت، مانند چوب، خاک زغال، مواد معدنی کربنی، بیومس و غیره…

۲- سرعت پروسه، که می توان از سدیم نیترات استفاده کرد.

۳- خاکستر سفید یا کلسیم کربنات، یا سنگ لیمو

۴- مواد چسبنده مانند کائولن

۵- آزاد کننده فشار، که می توان از براکس استفاده کرد.

۶- برای مواد پر کننده هم می توان از خاک استفاده کرد.

با داشتن یک دستگاه تولید زغال مناسب، و رعایت دستور العمل های گفته شده، می توان انواع زغال های با کیفیت و عالی را تولید کرد. با راه اندازی خط تولید زغال و داشتن یک دستگاه تولید زغال، می توانید در آمد خوبی داشته باشید.تهیه زغال قالبی با دستگاه تولید زغال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *