دستگاه تولید زغال پرس گردشی ۲۰۱۸

اولینی دیگر از کوره سازان پاسارگاد

دستگاه تولید زغال یا دستگاه زغال ساز پرس گردشی ، محصول جدید گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد ، یک دستگاه تولید زغال یا دستگاه زغال ساز درجه یک و تنها تولید کننده در ایران و منحصرا و اختصاصی برای کوره سازان پاسارگاد . این دستگاه تولید زغال  توانایی تولید ۸۰۰ الی ۲۰۰۰ کیلو زغالی که بتوان وارد بازار نمود را در ۸ الی ۱۰ ساعت کاری داراست .

نکته قابل توجه در این دستگاه تولید زغال پرس گردشی و یا دستگاه زغال ساز پرس گردشی میتوان به تنوع در شکل هندسی زغال تولیدی نمود مثل شکل حبه قندی و یا سکه ای و یا قلمی و یا قلب و ۶ گوش و ۸ گوش و لوزی و…..

نکته بسیار بسیار حائز اهمیت توان تولیدی این دستگاه زغال ساز و یا دستگاه تولید زغال پرس گردشی با مواد اولیه تک محوری میباشد یعنی توانایی تولید زغال قلیان شما با خاکه زغال دارد.

کاملا بدون دود و بو و بدون هیچ گونه چسب شیمیایی به صورت تضمینی و تست محصول قبل از خرید دستگاه تولید زغال و یا دستگاه زغال ساز.

اصطحکاک بسیار بسیار پایین این دستگاه و ضریب خطای صفر و برنامه و بورد پی ال سی کامل ، کار اپراتور را در این دستگاه تولید زغال یا دستگاه زغال ساز راحت کرده است .

دستگاه پرس گردشی

آموزش و نحوه ی کارکرد اتومات و عدم نیاز به اپراتوردر حین کار .

توان اعلام مقدار زغال تولیدی در روز برای صاحب کار.

چون مواد اولیه شما خاکه زغال در این دستگاه تولید زغال  و عدم ضریب تبدیل از مواد اولیه تا بلوک تولیدی زغل قلیان تمام شده برای تولید کننده حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰ تومان میباشد و حاشیه سود بسیار بالاتری نسبت به دستگاه تولید زغال اکسترودریا دستگاه زغال ساز اکسترودر با توجه به قیمت خاکه زغال از ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومان و توان تولید بسیار بالای دستگاه دارد .

بالواقع شما هر مقدار خاکه زغال به ستگاه تولید زغال پرس گردشی بدهید همان مقدار زغال از نظر وزن میتوانید دریافت کنید . که میتوان به بازار ارائه داد.

قدرت بسیار بالای این دستگاه و سهولت در تهیه مواد اولیه در تمامی کشور حتی در عراق و افغانستان و …. و کیفیت بسیار بالای زغال تولیدی که کاملا بدون دود و بو می باشد و بیش از ۲ ساعت ماندگاری دارد را میتوان به آن اشاره کرد

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از ابتدا تا تولید  و فروش با ما در ارتباط باشید.

دستگاه پرس گردشی