سود تولید زغال فشرده

سود تولید زغال فشرده

 

سود تولید زغال فشرده قبل از هر چیز آگاه باشید که شرط سود آوری در تولید زغال، تولید زغال درجه ۱ می باشد. برای سود آوری تولید ذغال خواهشمندیم در انتخاب شرکت ها دقت لازم را به عمل آورید و محتوای قانونی آن را در امر تولید زغال درجه ۱ به خصوص در تولید زغال لیمو لحاظ نمایید.

شرکت کوره سازان پاسارگاد مشاور شما در راستای راه اندازی کسب و کاری حلال و سود آور . با تماس با مشاورین فروش کوره سازان پاسارگاد می توانید از جزئیات سود تولید زغال فشرده ، راه اندازی خط تولید انواع زغال با دستگاه های متنوع شرک کوره سازات پاسارگاد مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه زغال ساز ، کیفیت و قیمت دستگاه زغال ساز پاسارگاد با کارشناسان ما در تماس باشید.

مهندس فنی: ۰۹۱۱۶۷۸۹۸۱۷
مدیر فروش: ۰۹۱۲۷۵۴۱۲۰۴

 

 

سود تولید زغال فشرده

قیمت زغال

کوره سازان پاسارگاد

همگام با فن آوری روز دنیا توام با تجربه ی ۱۰ ساله ی خود تا به امروز مفتخر بوده است که یک تحول شگرفی را در صنعت تولید زغال ایجاد نماید . که با دستیابی به این فن آوری کمک شایانی در حفظ محیط زیست کرده است و هم کسب درآمد میلیونی را برای مشتریان خود رقم زده است . دستگاه پرس گردشی محصول ۲۰۱۸ یک دستگاه زغال ساز است با الهام از دستگاه های تولید زغال مدرن آلمانی . برای بررسی بعد طبیعت گرایی این دستکاه تولید زغال میتوان اذعان داشت به این موضوع مهم که چون ماده اولیه این دستگاه زغال ساز خاک زغال است در نتیجه قطع درختان ، این منبع انرژیه مهم جهت تولید زغال صورت نمیگیرد. در نتیجه درختانی که سال ها نیاز به رویش آنها است تخریب نمیگردد و از جهتی هم خاکه های زغالی که دورریز سنتی کاران یا صنعتی کاران تولید زغال میباشد با قیمت بسیار ناچیز خریداری میگردد و برای تولید زغال درجه عالی که به جد میتوان گفت حرف اول را در بازار زغال میزند مورد استفاده قرار میگیرد. زغالی کاملا ارگانیک بدون هیچ ماده شیمیایی با مشخصات یک زغال درجه عالی و جواب آنالیز از شرکت های بین المللی از بابت وجود هیچ گونه مواد شیمیایی و کاملا طبیعی و رطوبت ۱ الی یک ونیم درصدی.
و بعد اقتصادی دستگاه تولید زغال پرس گردشی برای مشتریان تولید زغال با قیمت متوسط ۵۰۰ تا ۸۰۰ تومان در هر کیلوگرم و فروش آن دربازار به قیمت کیلویی ۳۸۰۰ تومان . ان هم در ۸ تا ۱۰ ساعت با تناژ ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوگرم ‌
ما ابتدا به شما و آینده شما میاندیشیم ….
با ما همراه باشید ….