کوره زغال کومپیند لیمو و کبابی ( نسل جدید کوره فوق صنعتی زغال۲۰۱۸)

باز هم اولینی دیگر از کوره سازان پاسارگاد

کوره زغال کومپیند از محصولات ویژه شرکت کوره سازان پاسارگاد میباشد که با افتخار اعلام و رونمایی مینماییم.

بیش از ۹۸% زغال سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰% گاز گیری کامل و بدون هیچ گونه خامی و توانایی تبدیل یک  برگ درخت به همراه کنده به زغال و نوع حرارت دهی سینوسی و موجی نوع آیرو دینامیک که مصرف انرژی بسیار بسیار پایین تری را حتی از کوره های همرفتی و ۶ جداره ای داراست و سیستم خنک کنندگی که در طراحی این کوره زغال ایجاد شده است و از جمله نکات حائز اهمیت این کوره زغال منحصر به فرد میباشد.

نکته حائز اهمیت بعد از فرآیند گرما دهی نوع حرکت چرخشی گرما به خاطر نوع طراحی داخلی آن است که ضریب اختلاف دما را از سمت چپ پایین کوره تا سمت راست بالای کوره به صفر رسانده است و این بسیار حائز اهمیت میباشد.

تضمین محضری و مکتوب در قرارداد زغال لیموو سیب و…..تا زغال کبابی در این کوره به همراه تامین تضمین چوب لیمو و مرکبات بدون واسطه و ارتباط مستقیم با باغدار برای کیفیت بهتر محصول برای خریداران کوره زغال و ضمانت کوره از ۱۲ تا ۴۸ ماه و ۱۰ سال خدمات پس از فروش از تعهدات کوره سازان پاسارگاد میباشد .

زغال لیمو و قلیانی نوعی زغال چوب عالی سیاه و براق است. بدون شکاف است و وقتی می‌شکند، صدایی فلزی تولید می‌کند‌. کربن ۷۸ درصد وزنی است. این کربن یک نوع بلوری و ظریف موجود در زغال چوب تولید شده در قرع ۹۰۰ گرافیت است. این کربن خالص و بدون سولفور است.

زغال چوب علاوه بر کربن حاوی بین ۱۰ تا ۱۸ درصد هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن است که در ۸۷۵ درجه سانتی‌گراد می‌گریزند. آب موجود زغال چوب به درجه حرارت و رطوبت نسبی هوا بستگی دارد و بین ۵ تا ۸ درصد متفاوت است
در تولید زغال لیموشما علاوه بر حرارت، فشار حرارتی بالایی برای بالا بردن کیفیت زغال لیمونیازمندید و این به طراحی کوره و قدرتمند بودن نوع طراحی بستگی دارد تا بتواند در درازمدت هم با توجه به این فشار بالا، کوره شما راندمان طولانی مدتی داشته باشد.
اگر زغال لیمو و قلیانی دچار شکستگی شود، به علت حساسیت بالا در بازار با افت قیمت همراه است .

اگر عمل گازگیری در زغال کامل انجام نگیرد، مصرف‌کننده در زمان سرخ شدن زغال روی پیک‌نیک یا گاز با تکه شدن زغال و پریدن تکه‌های زغال به اطراف و یا با صدای شکستگی مواجه می‌شود خام بودن زغال لیمو  به این معنا نیست که چون زغال شما سیاه و چوب به رنگ سیاه درآمده است، زغال خالص از کربن و گرافیت دارید. حساسیت زغال لیمو به حدی زیاد است که وقتی مصرف‌کننده از آن استفاده می‌کند، ابتدا با بو و اگر خامی زیاد باشد، با دود همراه است. اگر با دقت به زیر پوست زغال لیمو نگاه کنید ،، رشته بسیار نازکی از رنگ قهوه ای روی زغال نقش بسته است و نشان دهنده کیفیت نامرغوب زغال است .

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از ابتدا تا تولید مالی و فروش باما در ارتباط باشید .