کوره زغال

کوره زغال کوره سازان پاسارگاد

کوره سازان پاسارگاد پیشرو در ارائه کوره صنعتی زغال ، انواع دستگاه زغال ساز و دستگاه تولید زغال بزرگترین و مدرنترین مجموعه ساخت کوره های زغال در ایران می باشد.

در وب سایت ما می توانید با انواع کوره صنعتی زغال آشنا شوید.

مجموعه کوره سازان پاسارگاد تولید کننده کوره های صنعتی زغال در ایران و خاورمیانه با تولیداتی همچون دستگاه زغال ساز ، دستگاه تولید زغال ، دستگاه پرس گردشی ، کوره های زغال ۶ جداره ، کره زغال همرفتی ، کوره زغال کومپیند ، کوره جداره ای ( کبابی )

هموژن ۱۰۰% کوره از مزایای دیگر این کوره زغال میباشد و بیش از این میتوان از تسلط و راحتی بیشتر اپراتور در این کوره زغال یا دستگاه زغال ساز اعم از کنترل فشار و عمل گاز گیری زغال و …. نام برد.

با افتخار اعلام می‌داریم گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد، برای اولین بار در بین کوره‌سازان ایرانی، موفق به دریافت گواهی‌نامه ISO 9001-2008 و گواهی‌نامه ISO 10015-1999 از کشور انگلستان در زمینه تضمین آموزشی که مشتریان عزیز در زمان تحویل کوره می‌گیرند، در کشور عزیزمان دریافت کرد.

گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد که با افتخار اعلام می‌دارد اولین تولید کننده کوره صنعتی زغال لیمو به روش جداره‌ای (لایه‌ای)، تا ۶ جداره (لایه) در کشور است توانست اطمینان بسیاری از سنتی‌کاران را با این روش مدرن به خود جلب کند و در سال‌های اخیر شاهد افراد بسیاری بودیم که تغییر سبک کار خود از سنتی به کوره صنعتی پاسارگاد به بازده بیش‌تری با توجه به رضایت‌مندی کامل مشتری رسیده‌اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید همراه با مشاوره رایگان از ابتدا تا تولید و فروش

کارشناسان فنی و فروش ما در کلیه روزهای هفته جهت ارائه اطلاعات در خدمت شما هستند.