گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد

مجموعه کوره سازان پاسارگاد تولید کننده کوره های صنعتی زغال در ایران و خاورمیانه

چرا کوره سازان پاسارگاد

کیفیت
سازگار با محیط زیست
تضمین قطعات
آموزش کامل

درود و ارادت خدمت همگی عزیزان هموطن، در هر مکان و هرجای سرزمین کهن مان که بر ما ارزش نهادند و با بازدید از سایت گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد، چه به عنوان مشتری و چه به عنوان محقق، باعث افتخارمان می‌شود.

بهترین‌ها و زیباترین‌ها همیشه نثارتان باد.

دوستان عزیز و گرانقدر، گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد کار خود را با طراحی‌های ابتدایی کوره آغاز نمود و با کادری مجرب و متعهد و مختطی از مهندسین جوان و بزرگان باتجربه به نیت و آینده‌نگری تحولی عظیم در صنعت کوره صنعتی و تولید زغال‌های مختلف و کربن پا به عرصه نهاد. به لطف خدا در سال‌های اولیه مموفق به تولید کوره‌های صنعتی بدون دود و آلایندگی ولی ساده در امر تولید زغال کبابی گردید، سپس با پیشرفت بیشتر و مدرن کردن کوره و استقامت و مقاوم کردن بیشتر آن با تغییر در نوع طراحی کار را در تولید کوره صنعتی زغال کبابی کامل نمود؛ به طوری که ۱۰۰٪ زغال کامل و بدون خامی دریافت می‌گردد.

سپس در برنامه و فاز دوم توسعه خود، برنامه کوره‌های صنعتی ۲منظوره که علاوه بر تولید زغال کبابی بتوان زغال لیمو هم در کوره‌های صنعتی تولید نمود انجام داد تا بتوان کارآفرینی زیبا، کامل و بی‌نقصی در این عرصه به معرض نمایش برساند. زیرا زغال لیمو شرایط کاملا متفاوت و طراحی و تکنولوژی بسیار متفاوتی با زغال کبابی دارد و مطمئنا حساسیت و توقع در زغال لیمو به مراتب بالاتر از زغال کبابی در میدان مشتری‌مداری دارد. زیرا در بحث زغال لیمو حساسیت نسبت به این که زغال خام نباشد، زغال در هنگام سرخ شدن قبل از استفاده بو نداشته باشد، زغال در هنگام سرخ شدن ترک نگیرد و دارای استحکام باشد، زغال خاموشی نداشته باشد، زغال دارای دوام سوخت بالایی باشد و … بیش از حد بالا بود.

Untitled-1

شاکریم که به لطف بزرگ و منان و بعد ترکیبی از علوم مهندسین جوان کشورمان و با تجربه مهندسین کارکشته و با صبوری پرسنل تولید موفق به اولین تولیدکننده زغال لیمو درجه ۱ با کوره‌های صنعتی در حد و سطح بالا شدیم که این باعث افتخار است و جواب زحمات و تلاش شبانه‌روزی خود را با خرسندی و رضایت مشتریان خود دریافت نمودیم و این آغاز راهی جدید در عرصه تولید زغال لیمو بود تا کمک زیادی به محیط زیست گردد و هم کوره‌های سنتی پخت چوب لیمو که دارای آلایندگی زیادی هستند، دیدگاه و راه جدیدی را در پیش گیرند. البته اطمینان سنتی‌کاران عزیز به کوره‌های صنعتی در ابتدا بسیار سخت بود، زیرا از قدیم تولید زغال لیمو تنها به یک روش صورت می‌گرفت و تغییر ذهنیت سنتی‌کار به سبک جدید در تهیه زغال لیمو با کور‌ه‌های صنعتی لایه‌ی لیمو شرکت پاسارگاد کار آسانی نبود.

با گذشت زمان و با آمدن زغال لیمو به روش صنعتی در بازار مصرف کم‌کم دیدگاه‌ها متفاوت شد. تا جایی که زغال لیمو به روش صنعتی قابل رقابت با سنتی‌کاران شد. چه بسا که سنتی‌کاران علاوه بر مشکلات دود و آلایندگی، از نظر درصد زغال گرفتن از چوب، مشکلاتی که در تابستان به علت گرمای زیاد هوا در کیفیت زغال تولیدیشان دارد و در سرمای زمستان زمان بسیار بسیار زیادی برای تولید در یک فرآیند کامل سپری می‌گردد نسبت به زمان بسیار بسیار کم‌تری که در تهیه زغال به استفاده از کوره‌های صنعتی وجود دارد، دارای مشکل بودند.

گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد که با افتخار اعلام می‌دارد اولین تولید کننده کوره صنعتی زغال لیمو به روش جداره‌ای (لایه‌ای)، تا ۶ جداره (لایه) در کشور است توانست اطمینان بسیاری از سنتی‌کاران را با این روش مدرن به خود جلب کند و در سال‌های اخیر شاهد افراد بسیاری بودیم که تغییر سبک کار خود از سنتی به کوره صنعتی پاسارگاد به بازده بیش‌تری با توجه به رضایت‌مندی کامل مشتری رسیده‌اند.

دیگاه بعدی گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد بستن راه ورود کوره‌های چینی و … به بازار ایران بود که حقیقتا دارای کیفیت بسیار پایینی در تولید زغال بودند، تا بتوان به جای وارد کردن کوره، با آینده‌نگری چندساله چرخه واردات را به چرخه صادرات تغییر دهیم و کمک شایانی در مراحلی که رهبر معظم انقلاب اسلامی حصرت آیت‌الله خامنه‌ای به «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» بسیج کردند، انجام دهیم. و با لطف خدا توانستیم بحث صادرات را هم در سال ۹۴ با توجه به کیفیت و بازدهی کوره‌ها که به استقبال بازرگانان کشورهای مختلف از جمله عراق، پاکستان و افغانستان رسیده است، به سرانجام برسانیم که از این حیث به خود می‌بالیم تا دیگر شاهد ورود کوره‌های چینی و … که با چوب‌های داخلی کشور به خصوص لیمو و مرکبات هم‌خوانی نداشت و قادر به تولید زغال باکیفیت نبود، نباشیم.

در سال‌های قبل کوره‌های لایه‌ای را با توجه به نیازهای مختلف متقاضیان در کشور به روش‌های متخلف بنابه نیاز هر منطقه‌ی آب و هوایی که در نوع آپشن‌های کوره تاثیرگذار بود طراحی نمودیم. و در آخر کوره‌های صنعتی ۲منظوره (تولید زغال کبابی و لیمو)، تا ۶ لایه‌ی واقعی و کوره‌های پخت زغال بریکت (قالبی) را تا ۵ لایه واقعی تولید نمودیم.

و همان طور که برای اولین بار در ایران عزیز به تکنولوژی ساخت کوره ی جداره ای تک و چند منظوره ی تولید زغال لیمو دست یافته بودیم حال مفتخر به ساخت نسل جدید کوره های فوق صنعتی تولید زغال به ۲ سبک کوره تولید زغال همرفتی و کوره تولید زغال کمپیند با تست و جواب دهی گرفتن زغال لیمو با درجه کیفیت عالی برای اولین بار در ایران گشته ایم که در قسمت محصولات در مورد این کوره ها توضیحات کامل ارائه گردیده است .

با افتخار اعلام می‌داریم گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد، برای اولین بار در بین کوره‌سازان ایرانی، موفق به دریافت گواهی‌نامه ISO 9001-2008 و گواهی‌نامه ISO 10015-1999 از کشور انگلستان در زمینه تضمین آموزشی که مشتریان عزیز در زمان تحویل کوره می‌گیرند، در کشور عزیزمان دریافت کرد.

از اینکه صبورانه به سخنان یا بهتر بگویم حرف دل گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد را توجه کردید، صمیمانه سپاسگذاریم و دست تک تک شما عزیزان را دوستانه می‌فشاریم.