کوره صنعتی زغال جانشین کوره‌های سنتی

در دنیای صنعتی امروز، دیگر تولید همراه با سختی معنا ندارد. تولید زغال هم مانند تولیدات دیگر به روز شده و استفاده از کوره صنعتی زغال و دستگاه تولید زغال جانشین کوره‌های قدیمی شده است. کوره صنعتی و  دستگاه تولید زغال زغال پاسارگاد از پیشگامان این عرصه است.

مشکلات کوره‌های سنتی
زغالی که در این کوره‌ها تولید می‌شد کیفیت مطلوبی نداشت. تنها افرادی می‌توانند زغال با کیفیت را به آن شیوه تولید کنند که سال‌ها پای کوره‌ها کار کرده بودند. عوامل رطوبت، فشار، اندازه و نوع چوب بسیار در تولید زغال مرغوب مؤثر بود.
زغال کبابی و زغال لیمویی تولیدی در کوره‌های سنتی زمان زیادی لازم داشتند و معمولاً برای تولید ۵۰۰ کیلو زغال حداقل ۶ روز زمان نیار داشتند که به هیچ عنوان صرفه اقتصادی نداشت. علاوه بر داشتن آلایندگی زیاد کار بسیار سختی هم بود.

مزایای کوره صنعتی زغال و دستگاه تولید زغال
دنیای امروز دنیای سرعت و تکنولوژی است. کوره صنعتی زغال و  دستگاه تولید زغال پاسارگاد علاوه بر این‌که هیچ کدام از مشکلات بالا را ندارد، مزایای بسیاری نیز برای شما در بر دارد. تولید زغال در کوره صنعتی و دستگاه تولید زغال دود ندارد. راندمان تولید بالاست و در زمان بسیار کمتر زغال بیشتر و بدون دردسری خواهید داشت. مواد اولیه جهت تولید این نوع زغال خاک اره یا ریزدانه‌های چوب است که همه جا به وفور یافت می‌‌شود و با استفاده از دستگاه‌های موجود فشرده شده و به حالت چوب صنعتی درمی‌آید و چون داخل دستگاه خاک اره به صورت لایه‌ای روی هم پرس و تزریق می‌شود، قدرت ماندگاری و ارزش سوختی آن چند برابر زغال معمولی است و از سازگار با محیط زیست است. ریزدانه‌های چوب از داخل شهر و کارگاها جمع‌آوری می‌شود. ما مواد اولیه ارزان و مجانی در دست داریم که می‌توانیم آن را به یک محصول سودآور با تضمین بالا تبدیل کنیم. این کار به نوعی باعث جلوگیری از بریده شدن درختان جنگل جهت تولید زغال نیز می‌شود.
تولید کوره صنعتی و دستگاه تولید زغال زغال پاسارگاد، با مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت می‌گیرد و تنها دارنده گواهی‌نامه ISO9001-2008 و ISO1015-1999 از کشور انگلستان با استاندارد مدیریت کیفیت و استاندارد آموزشی است. این شرکت با طراحی و تولید انواع کوره صنعتی و دستگاه تولید زغال برای تولیدات مختلف زغال لیمو تا کبابی و قالبی از دیگر از رقبای خود پیشی گرفته است. کوره صنعتی زغال و دستگاه تولید زغال پاسارگاد توانایی طراحی و ساخت انواع کوره تمام صنعتی و دستگاه تولید زغال، تولید زغال را با تلفیقی از تجربه و علم دارد. همچنین، می‌تواند بهترین کوره صنعتی زغال و دستگاه تولید زغال را با تمام مراحل آموزشی تولید انواع زغال از جمله زغال کبابی، انواع زغال لیمو، بلوط، پسته، سیب، انجیر و… به صورت تضمین مکتوب در عقد قرارداد یا در دفاتر اسناد رسمی کشور به شما ارائه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *